Логотип
ВАТ «Завод сантехнічних заготовок»
Добавити у ізбранне Стартова сторінка: Про завод: Продукція: Постачальникам: Контакти: Акціонерам: Карта сайту


·Контакти

Адреса:Україна, 03062, м. Київ
вул. Екскаваторна, 24
Тел:+38 (044) 427-11-11
Тел:+38 (044) 501-06-78

Дистриб'ютор:
ТОВ "ЛКС-ПЛЮС"
Моб:+38 (050) 448-09-40
E-mail:tes2012@i.ua

· Задати питання і
розмістити замовлення

·Курси валют·Прогноз погоди
Новини    Версія для друку

Серпень 2011 р.


Керівництво ВАТ «Завод сантехнічних заготовок» вітає всіх будівельників з днем професійного свята.

      Прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров'я, щастя та достатку. Бажаємо вам і надалі збільшувати ваш професіоналізм та досягати нових вершин у технології будівництва. Миру вам і вашим сім’ям, добра, благополуччя, щедрих замовлень і належної оцінки праці.

      Зі святом Вас!

Грудень 2010 р.


17 грудня 2010 року виповнюється 55 років з дня заснування ВАТ «Завод сантехнічних заготок».

      Керівництво ВАТ «Завод сантехнічних заготовок» щиро вітає всіх працівників з 55 річницею заснування заводу. Прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров'я, щастя та достатку. Навіть за складних економічних умов ви шукаєте і знаходите шляхи поліпшення своєї діяльності, конкурентноздатності продукції, зростання авторитету заводу. Бажаємо вам і надалі збільшувати ваш професіоналізм та досягати нових вершин у технології будівництва.

      Зі святом вас!


На засіданнні Наглядової ради ВАТ «Завод сантехнічних заготок» був обраний новий Голова правління.

      Другого грудня 2010 р. відбулося засідання Наглядової ради ВАТ «Завод сантехнічних заготовок». В результаті проведенного засідання новим Головою Правління акціонерного товариства був обраний В´юник Олександр Григорович, який приступив до виконання своїх обо´язків з 03 грудня 2010 р.
      Олександр Григорович в 1985 році закінчив Курганське вище військово-політичне авіаційне училище. Одружений, має дочку та сина.

Серпень 2009 р.


Керівництво столичного ВАТ «Завод сантехнічних заготовок»
вітає коллег и партнерів з Днем будівельника

      Напередодні традиційного свята Дня будівельника, що святкують у другу неділю серпня,  керівництво ВАТ «Завод сантехнічних заготовок» в особі голови правління Олексія Семенюка вітає коллег і партнерів з цим чудовим святом:
« Сьогодні я хочу привітати всіх тих, чия нелегка та виключно важлива для процвітання України праця пов´язана із зведенням нових житлових будинків, прокладанням інженерних мереж, виконанням інших будівельних та монтажних робіт. Результатом нашої спільної праці стають і новий, більш сучасний та естетичний вигляд українських міст та більш комфортні умови життя, роботи і відпочинку громадян.
   Будівельник – це одна з самих мирних та творчих професій і День будівельника – прекрасний привід ще раз нагадати про це. Тому я бажаю всім, хто так чи інакше пов´язаний з роботою в будівельній індустрії, миру, добра, благополуччя, надійних партнерів і успішного бізнесу, здоров´я та наснаги! Нехай робота приносить і задоволення і прибутки!
Із святом, колеги!


ВАТ "Завод сантехнічних заготовок"
взяло участь в міжнародній виставці "АкваТерм".

      14 по 17 травня 2008 року ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" продемонстрував свої досягнення в рамках міжнародної виставки "АкваТерм", що проходила в київському "Міжнародному виставковому центрі" на Броварському проспекті, 15. За час виставки стенд компанії відвідали представники більше тисячі компаній, було проведено близько сотні ділових переговорів, більше половини з яких обіцяють перерости у взаємовигідну співпрацю надалі.


Травень 2008 р.


На зборах акціонерів ВАТ "Завод сантехнічних заготовок"
був вибраний новий Голова Правління.

      26 квітня 2008 р. ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" провів збори акціонерів. В результаті голосування новим Головою Правління акціонерного товариства був обраний Семенюк Олексій Володимирович.


Березень 2008 р.


"Завод сантехнічних заготовок" зібрав друзів на День Клієнта.

      14 березня 2008 р. ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" запросив своїх клієнтів на дружню зустріч із знаковою назвою "День Клієнта". На захід прибули представники будівельних компаній України.


Березень 2008 р.

      14 березня 2008 р. в 11.00 на Заводі сантехнічних заготовок почнеться партнерська зустріч присвячена "Дню клієнта". Запрошених чекає декілька годин цікавої та корисної інформації про завод.
      Чекаємо всіх запрошених за адресою: м. Київ, вул. Екскаваторна, 24.
      Контактний телефон: 8 044 501-06-75.


Березень 2008 р.

      Милі дами! Вітаємо вас зі святом весни!

      Нехай збуваються всі бажання й мрії, нехай життя радує приємними сюрпризами, нехай вам завжди супроводжує удача, нехай у душі завжди буде сонячно й нехай ваші улюблені чоловіки носять вас на руках - у прямому і переносному значенні.
      Щастя, благополуччя, любові, романтики, краси!
      Із святом!


Грудень 2007 р.

Шановні друзі.

Від щирого серця вітаємо Вас із наступаючим 2008 роком і Різдвом Христовим!
Переконані, що цей рік був плідним і успішним для Вашого підприємства,
сприяв розвитку та позитивним змінам, був наповнений радісними подіями.
Наш колектив, вітаючи Вас із наступаючими святами, висловлює
щиру подяку за співпрацю і має надію, що традиції нашого партнерства зміцняться
і матимуть свое продовження в Новому 2008 році. Бажаємо Вам міцного здоров'я,
достатку, злагоди у Ваших родинах, взаэморозуміння у колективі, успіхів у роботі!

З повагою,
колектив ВАТ "Завод сантехнічних заготовок"


Вересень 2007 р.

      Вже традиційним для ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" є участь у спеціалізованій міжнародній виставці "Будівництво та архітектура", яка проходила з 19 по 22 вересня 2007 року у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" у м. Києві, вул. Салютна, 2-Б.

Вересень 2007 р.

Столичний "Завод сантехнічних заготовок" презентував свої досягнення по впровадженню енергозберігаючих технологій на виставці "Тепло. Теплий дім 2007"

      За запрошенням Святошинської районної державної адміністрації Києва ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" прийняв участь у виставці "Тепло.Теплий дім 2007" (12-14 вересня, виставковий парк "Київська політехніка"), що проходила в рамках "Днів енергоефективності в Україні".

Серпень 2007 р.

      ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" представив свої досягнення на виставці "Барвиста Україна", що присвячена 16-й річниці Незалежності України. Організаторами виступили Кабінет Міністрі України, Рада міністрів АР Крим, міські Київська та Севастопольська державні адміністрації і виставочний комплекс "Експоцентр України".

Серпень 2007 р.

      День будівельника - один із самих важливих днів на протязі року для ВАТ "Завод сантехнічних заготовок", як одного з лідерів ринку продукції для будівництва.
      За традицією керівництво підприємства зробило все можливе, щоб свято запам'яталось всьому трудовому колективу. Всі співробітники заводу отримали премію до Дня будівельника, а бажаючі провести провести вихідні на березі Чорного моря отримали таку можливість.

Серпень 2007 р.

      В серпні 20007 р. відбулося нагородження учасників рейтингу кращих брендів "Гвардія брендів" (проект ВД "Галицькі контракти" разом з "Українським рейтинговим агентством"). Головна мета цієї рейтингової програми в тому, щоб дати незалежну оцінку "якості" брендів у відповідності до світових методик і принципів оцінки.

Липень 2007 р.

      27 липня 2007 року в Сімферополі відбувся семінар-презентація продукції ВАТ "Завод сантехнічних заготовок", який організував партнер підприємства ПКП "Кримбудсервіс" (майбутній дилер заводу по південному регіону).
      Захід зібрав біля 30 чоловік - представників будівельних компаній, промислових підприємств та проектних організацій. Тема виступів доповідачів відображала як споживчі якості основних видів продукції ВАТ "Завод сантехнічних заготовок", так і маркетингових аспектів її просування на ринок.

Червень 2007 р.

      26 червня 2007 року в м. Минську ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" разом з ДО "Белресурси" провело прес-конференцію, яка була присвячена виходу заводу на белоруський ринок.

Червень 2007 р.

      14 червня 2007 року ХК "Київміськбуд" провела виїздну розширену технічну нараду на підприємстві ВАТ "Завод сантехнічних заготовок", присвячену презентації продукції підприємства, ознайомленню з технологією виробництва, інноваційними технологіями та перспективними напрямками розвитку.

Травень 2007 р.

Акція для VIP-кліентів та дилерів!

ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" знову проводить акцію.

Травень 2007 р.

      14-17 травня 2007 року в Міжнародному виставковому центрі, на Броварському проспекті, 15 відбулася 9-та міжнародна виставка систем опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, сантехніки та басейнів "Аква-Терм Київ 2007".
      Аква-Терм - це найбільша професійна виставка даної тематики. Це місце щорічної зустрічі виробників, дистриб'ютерів і споживачів систем опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання та сантехніки.

Квітень 2007 р.

      18 квітня 2007 року ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" провів технічний семінар в м. Хмельницькому. Основною метою семінару було ознайомлення західного регіону України з продукцією, що випускає завод. Семінар проходив в КП "Хмельницькводоканал" під керівництвом Управління житлово-комунального господарства Хмельницької обласної державної адміністрації.

Квітень 2007 р.

      12 квітня 2007 року в Українському центрі стандартизації і методології ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" було нагороджено дипломом Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - "100 кращих товарів України" 2006-2007 років у м. Києві, що проводив Держспоживстандарт України, Київська міська державна адміністрація, Укрметртестстандарт.

Квітень 2007 р.

      4-5 квітня 2007 року ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" приймало участь у виставці конкурентноспроможної та імпортозамінної продукції промислових підприємств м. Киева.
Докладніше »

Квітень 2007 р.

      Вже традиційним для ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" є участь у спеціалізованій міжнародній виставці "Будівництво та архітектура", яка проходила з 27 по 31 березня 2007 року у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" у м. Києві, вул. Салютна, 2-Б.
Докладніше »

Березень 2007 р.

      АКЦІЯ !!!
      З початком весни ВАТ "Завод сантехничних заготовок" йде назустріч своїм постійним і потенційним клієнтам і розпочинає акцію (з 19 березня по 20 квітня) на весь асортимент продукції.
Докладніше »

Березень 2007 р.

      Видавничий дім "ГАЛИЦЬКІ КОНТРАКТИ" і "УКРАЇНСЬКЕ РЕЙТИНГОВЕ АГЕНТСТВО" вітають ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" із участю у рейтингу найуспішніших топ-менеджерів України "ГВАРДІЯ КЕРІВНИКІВ".

Березень 2007 р.

      16 березня 2007 року ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" провів у м. Чернігові технічних семінар для існуючих і потенційних клієнтів компанії "Вена", що є представником заводу у Чернігівській області. На семінар були запрошені 85 чоловік з м. Чернігов та Черніговської області – це представники з проектних інститутів, монтажних організацій та теплових мереж.
Докладніше »

Лютий 2007 р.

      Завод готується до проведення виставки "Будівництво та архітектура-2007" та до технічного семінару по регіонах (по всіх областях України).
Докладніше »

Архів новин

Наверх
Про завод: Прайси: Контакти: Магазин: Карта сайту
Copyright © 2004
Приватне акціонерне товариство «Завод сантехнічних заготовок» Design by Fenix