Логотип
ВАТ «Завод сантехнічних заготовок»
Добавити у ізбранне Стартова сторінка: Про завод: Продукція: Постачальникам: Контакти: Акціонерам: Карта сайту


·Контакти

Адреса:Україна, 03062, м. Київ
вул. Екскаваторна, 24
Тел:+38 (044) 427-11-11
Тел:+38 (044) 501-06-78

Дистриб'ютор:
ТОВ "ЛКС-ПЛЮС"
Моб:+38 (050) 448-09-40
E-mail:tes2012@i.ua

· Задати питання і
розмістити замовлення

·Курси валют·Прогноз погоди
Новини    Версія для друку

Березень 2007 р.

        16 березня 2007 року ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" провів у м. Чернігові технічний семінар для існуючих і потенційних клієнтів компанії "Вена", що є представником заводу у Чернігівській області. На семінар були запрошені 85 чоловік з м. Чернігова та Чернігівської області - це представники з проектних інститутів, монтажних організацій та теплових мереж.
      Однією з головних задач семінару було представлення ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" як одного з лідерів галузевого ринку, підприємства успішного, перспективного, адаптованого до ринкових умов господарювання.
      Технічний семінар був проведений у залі для семінарів гіпермаркету "Вена". Делегація, у числі Заступника голови правління з технічних питань, Заступника голови правління з комерційних питань, начальника відділу маркетингу, начальника проектного відділу ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" добре підготувалась до семінару. Були підготовлені ряд електронних презентацій та лекцій про діяльність заводу та асортимент виготовляємої продукції, про виробництво попередньотеплоізольованих труб, що є одним з перспективних напрямів діяльності заводу, а також про проектування і виробництво теплообмінників і теплових модульних пунктів.
      На семінарі були представлені зразки продукції заводу, такі як, труба попередьотеплоізольована в поліетиленовій та СПІРО оболонці, а також фасонні частини до цих труб.
      Кожний присутній на семінарі отримав підготовлену рекламну продукцію заводу (сувенірну продукцію, буклети, комплект прайсів, а також каталоги по вентиляції та трубі попередньотеплоізольованій).
      На семінарі було розглянуто коло питань про майбутній розвиток ВАТ "Завод сантехнічних заготовок", як перспективного підприємства, з багатолітнім досвідом роботи на ринку продукції сантехнічного призначення.
      Завод планує серію технічних семінарів по всім регіонам України.

     
              
     

Назад до списку новин
Про завод: Прайси: Контакти: Магазин: Карта сайту
Copyright © 2004
Приватне акціонерне товариство «Завод сантехнічних заготовок» Design by Fenix