Логотип
ВАТ «Завод сантехнічних заготовок»
Добавити у ізбранне Стартова сторінка: Про завод: Продукція: Постачальникам: Контакти: Акціонерам: Карта сайту


·Контакти

Адреса:Україна, 03062, м. Київ
вул. Екскаваторна, 24
Тел:+38 (044) 427-11-11
Тел:+38 (044) 501-06-78

Дистриб'ютор:
ТОВ "ЛКС-ПЛЮС"
Моб:+38 (050) 448-09-40
E-mail:tes2012@i.ua

· Задати питання і
розмістити замовлення

·Курси валют·Прогноз погоди
Новини   Версія для друку

Серпень 2007 р.

 
      В серпні 20007 р. відбулося нагородження учасників рейтингу кращих брендів "Гвардія брендів" (проект ВД "Галицькі контракти" разом з "Українським рейтинговим агентством"). Головна мета цієї рейтингової програми в тому, щоб дати незалежну оцінку "якості" брендів у відповідності до світових методик і принципів оцінки.
      ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" був нагороджений спеціальним дипломом "За розвиток бренду". Таким чином, оргкомітет "Гвардії брендів" відмітив ті досягнення, які досягла нова команда керівників підприємства за останні два роки. В основу методики рейтингової оцінки бренду покладені такі критерії, як упізнаваємість торгової марки та доля ринку, що контролюється компанією. Обидва ці показники за останній час значно покращились завдяки інтенсифікації маркетингових зусиль та активної просвітницької роботи в регіонах (завод поступово реалізує программу проведення технічних семінарів в ріхних регіонах країни та закордонном). Сааме цей факт був прийнятий до уваги і став безпосередньо причиною отримання Диплому.
      За словами Володимира Хіноцького, голови правління ВАТ "Завод сантехнічних заготовок": "Статус "бренд-гвардійця" - для нас висока честь. Наша команда дійсно вжк досить тривалий час проводить перетвореня на підприємстві, прагнучи зробити його більш маркетинг- та клієнторінтованим. Сподіваюсь, що по завершенні реструктуризації - а ми вже виходимо на фінішну пряму - ми станемо не лише одним з найбільш динамічно розвинутих, Але і одним з самих дорогих бредів України".


Назад до списку новин
Про завод: Прайси: Контакти: Магазин: Карта сайту
Copyright © 2004
Приватне акціонерне товариство «Завод сантехнічних заготовок» Design by Fenix