Логотип
ВАТ «Завод сантехнічних заготовок»
Добавити у ізбранне Стартова сторінка: Про завод: Продукція: Постачальникам: Контакти: Акціонерам: Карта сайту


·Контакти

Адреса:Україна, 03062, м. Київ
вул. Екскаваторна, 24
Тел:+38 (044) 427-11-11
Тел:+38 (044) 501-06-78

Дистриб'ютор:
ТОВ "ЛКС-ПЛЮС"
Моб:+38 (050) 448-09-40
E-mail:tes2012@i.ua

· Задати питання і
розмістити замовлення

·Курси валют·Прогноз погоди
Новини   Версія для друку

Серпень 2007 р.

День будівельника на ВАТ "Завод сантехнічних заготовок"

      День будівельника - один із самих важливих днів на протязі року для ВАТ "Завод сантехнічних заготовок", як одного з лідерів ринку продукції для будівництва.
      За традицією керівництво підприємства зробило все можливе, щоб свято запам'яталось всьому трудовому колективу. Всі співробітники заводу отримали премію до Дня будівельника, а бажаючі провести провести вихідні на березі Чорного моря отримали таку можливість. База відпочинку "Медик", що розташована на березі моря поблизу Одеси, на три дні прийняла відпочиваючих. Завод взяв на себе всі витрати, пов?язані з організацією проїзду та проживання співробітників. На сьогоднішній день всі відпочиваючі вже приступили до "виконання обов?язків".
      Як відмітив Володимир Хіноцький: "Дуже важливо, щоб усі співробітники розуміли, що ми є не просто підприємство-виробник достатньо складних виробів, але і невід'ємна частка індустрії будівництва як комплексної галузі. Без такої продукції, як та, що випускає наш завод, жодна будівля не може бути введена в експлуатацію та використовуватись за призначенням. Ринок будівельних матеріалів стабільно розвивається і в нас є всі підстави дивитися в майбутнє з оптимізмом. З Днем будівельника, колеги!"

Назад до списку новин
Про завод: Прайси: Контакти: Магазин: Карта сайту
Copyright © 2004
Приватне акціонерне товариство «Завод сантехнічних заготовок» Design by Fenix