Логотип
ВАТ «Завод сантехнічних заготовок»
Добавити у ізбранне Стартова сторінка: Про завод: Продукція: Постачальникам: Контакти: Акціонерам: Карта сайту


·Контакти

Адреса:Україна, 03062, м. Київ
вул. Екскаваторна, 24
Тел:+38 (044) 427-11-11
Тел:+38 (044) 501-06-78

Дистриб'ютор:
ТОВ "ЛКС-ПЛЮС"
Моб:+38 (050) 448-09-40
E-mail:tes2012@i.ua

· Задати питання і
розмістити замовлення

·Курси валют·Прогноз погоди
Новини   Версія для друку

Березень 2008 р.

"Завод сантехнічних заготовок" зібрав друзів на День Клієнта.

      14 березня 2008 р. ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" запросив своїх клієнтів на дружню зустріч із знаковою назвою "День Клієнта". На захід прибули представники будівельних компаній України.
      День Клієнта по своєму формату спочатку був задуманий як поєднання приємного з корисним. В рамках офіційної частини Людмила Бідна, голова правління ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" ознайомила присутніх з багаторічною історією і широким асортиментом продукції підприємства. А потім Володимир Іванюк, заступник голови правління заводу, з технічних питань і системи управління якістю провів екскурсію по цехах. А після офіційної частини гостей чекав святковий фуршет і родзинка вечора - розіграш призів.

      "Сьогодні ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" кардинально змінив філософію роботи. Від орієнтації на продукт ми перейшли до реальної орієнтації на клієнта. Ми відшліфували всі технології і повністю упевнені в якості своєї продукції, тому зараз основну увагу приділяємо задоволенню потреб наших замовників. День Клієнта - чергове тому підтвердження. Ми плануємо, що подібного роду зустрічі стануть регулярними." - Так охарактеризувала результати зустрічі Людмила Бідна.

      "Я радий, що сьогоднішня зустріч відбулась саме в такому форматі, - відзначив один з гостей, директор компанії "Вентпром", Борис Колініченко. - Ознайомитися з роботою підприємства та поспілкуватися з керівництвом в неформальній обстановці - це хороша можливість краще усвідомити потреби обох сторін і налагодити подальшу взаємовигідну співпрацю".


  
  

Назад до списку новин
Про завод: Прайси: Контакти: Магазин: Карта сайту
Copyright © 2004
Приватне акціонерне товариство «Завод сантехнічних заготовок» Design by Fenix