Логотип
ВАТ «Завод сантехнічних заготовок»
Добавити у ізбранне Стартова сторінка: Про завод: Продукція: Постачальникам: Контакти: Акціонерам: Карта сайту


·Контакти

Адреса:Україна, 03062, м. Київ
вул. Екскаваторна, 24
Тел:+38 (044) 427-11-11
Тел:+38 (044) 501-06-78

Дистриб'ютор:
ТОВ "ЛКС-ПЛЮС"
Моб:+38 (050) 448-09-40
E-mail:tes2012@i.ua

· Задати питання і
розмістити замовлення

·Курси валют·Прогноз погоди
Новини   Версія для друку

Травень 2008 р.

ВАТ "Завод сантехнічних заготовок"
взяло участь в міжнародній виставці "АкваТерм".

      14 по 17 травня 2008 року ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" продемонстрував свої досягнення в рамках міжнародної виставки "АкваТерм", що проходила в київському "Міжнародному виставковому центрі" на Броварському проспекті, 15. За час виставки стенд компанії відвідали представники більше тисячі компаній, було проведено близько сотні ділових переговорів, більше половини з яких обіцяють перерости у взаємовигідну співпрацю надалі.
      Метою участі у виставці було донесення інформації про підприємство якомога більшій кількості потенційних клієнтів. Цьому сприяла технічна література, що знаходиться у вільному доступі, а також консультації представників ВАТ "Завод сантехнічних заготовок", що працювали на стенді підприємства. Завдяки активній роботі стендистів у заводу з'явилося немало зв'язків з колегами і потенційними замовниками, як на Україні, так і за кордоном.
      Новинкою виставкової експозиції заводу цього року стали підвіконня з штучного мармуру і граніту. Їх виготовляють партнери ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" спеціально для ПВХ-вікон, що випускаються підприємством.

      "Виставка "Акватерм" - одна з небагатьох, участь в яких є не лише корисною в плані отримання нових контактів і пропозицій, але і іміждевою. Висока активність і велика кількість відвідувачів дозволяє підприємствам презентувати свої товари та послуги максимально широкої аудиторії. Ми задоволені результатами своєї участі в "Акватермі 2008", - підсумувала начальник відділу маркетингу Кристина Акопян.


  
  
              
  
  

Назад до списку новин
Про завод: Прайси: Контакти: Магазин: Карта сайту
Copyright © 2004
Приватне акціонерне товариство «Завод сантехнічних заготовок» Design by Fenix