Логотип
ВАТ «Завод сантехнічних заготовок»
Добавити у ізбранне Стартова сторінка: Про завод: Продукція: Постачальникам: Контакти: Акціонерам: Карта сайту


·Контакти

Адреса:Україна, 03062, м. Київ
вул. Екскаваторна, 24
Тел:+38 (044) 427-11-11
Тел:+38 (044) 501-06-78

Дистриб'ютор:
ТОВ "ЛКС-ПЛЮС"
Моб:+38 (050) 448-09-40
E-mail:tes2012@i.ua

· Задати питання і
розмістити замовлення

·Курси валют·Прогноз погоди
Новини   Версія для друку

Травень 2007 р.

      14-17 травня 2007 року в Міжнародному виставковому центрі, на Броварському проспекті, 15 відбулася 9-та міжнародна виставка систем опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, сантехніки та басейнів "Аква-Терм Київ 2007".
       Аква-Терм - це найбільша професійна виставка даної тематики. Це місце щорічної зустрічі виробників, дистриб'ютерів і споживачів систем опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання та сантехніки. "Аква-Терм Київ" - унікальне бізнес-середовище для залучення нових клієнтів і налагодження ділових контактів.
      На виставці взяло участь 653 участника, які розмістилися на 12 800 кв.м виставкової площі. Зареєстровано 26 076 відвідувачів, серед них монтажники, архітектори, інженери, представники муніципальних організацій і регіональних дистриб'ютерів. Були представлені стенди участників із Німеччини, Італії, Польші, Турції, Чехії, Росії, Китаю ті ін. країни.
      ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" не міг пропустити такий масштабний захід. Стенд заводу був розміщений у 3-му павільоні. Спеціалісти заводу дуже ретельно готувались до виставки, були зроблені: нові зразки продукції: труби емальовані, труби поліпропіленові тощо. Відділом маркетингу був розроблений двоповерховий стенд, в корпоративних кольорах: голубий та жовтий. Відвідувачам роздавали прайси на основну продукцію, нові каталоги на труби теплоізольовані, труби поліпропіленові та поліетиленові та каталог систем вентиляції.
      Виходячи з величезного інтересу до стенду та продукції заводу, можна зробити висновок, що продукція користується значним попитом, а захід відбувся дуже вдало.

  
  
              
     
              
     
              
           

Назад до списку новин
Про завод: Прайси: Контакти: Магазин: Карта сайту
Copyright © 2004
Приватне акціонерне товариство «Завод сантехнічних заготовок» Design by Fenix