Логотип
ВАТ «Завод сантехнічних заготовок»
Добавити у ізбранне Стартова сторінка: Про завод: Продукція: Постачальникам: Контакти: Акціонерам: Карта сайту


·Контакти

Адреса:Україна, 03062, м. Київ
вул. Екскаваторна, 24
Тел:+38 (044) 427-11-11
Тел:+38 (044) 501-06-78

Дистриб'ютор:
ТОВ "ЛКС-ПЛЮС"
Моб:+38 (050) 448-09-40
E-mail:tes2012@i.ua

· Задати питання і
розмістити замовлення

·Курси валют·Прогноз погоди
Новини   Версія для друку

Квітень 2007 р.

        18 квітня 2007 року ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" провів технічний семінар в м. Хмельницькому. Основною метою семінару було ознайомлення західного регіону України з продукцією, що випускає завод. Семінар проходив в КП "Хмельницькводоканал" під керівництвом Управління житлово-комунального господарства Хмельницької обласної державної адміністрації. В числі присутніх на семінарі були начальник житлово-комунального господарства Хмельницької області, представники проектних інститутів, будівельно-монтажних організацій м. Хмельницького та Хмельницької області. Загалом на семінарі були присутні 55 чоловік.
      Спеціалісти ЗСТЗ представляли особливості виробництва продукції: труб попередньотеплоізольованних, теплообмінників та теплових модульних пунктів.
      Також завод був запрошанний до участі в програмі "Актуальна тема", яка транслювалася Державною телерадіокомпанією "Поділля-Центр".
      Програма була присвічена проблемам енергозбереження України. Учасниками круглого столу були Голова правління ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" Хіноцький Володимир Володимирович, представник компанії "Енергозбереження-Білогір'я" та заступник начальника житлово-комунального господарства Хмельницької обласної державної адміністрації.

  
        
  

Назад до списку новин
Про завод: Прайси: Контакти: Магазин: Карта сайту
Copyright © 2004
Приватне акціонерне товариство «Завод сантехнічних заготовок» Design by Fenix