Логотип
ВАТ «Завод сантехнічних заготовок»
Добавити у ізбранне Стартова сторінка: Про завод: Продукція: Постачальникам: Контакти: Акціонерам: Карта сайту


·Контакти

Адреса:Україна, 03062, м. Київ
вул. Екскаваторна, 24
Тел:+38 (044) 427-11-11
Тел:+38 (044) 501-06-78

Дистриб'ютор:
ТОВ "ЛКС-ПЛЮС"
Моб:+38 (050) 448-09-40
E-mail:tes2012@i.ua

· Задати питання і
розмістити замовлення

·Курси валют·Прогноз погоди
Новини   Версія для друку

Червень 2007 р.

      26 червня 2007 року в м. Минську ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" разом з ДО "Белресурси" провело прес-конференцію, яка була присвячена виходу заводу на белоруський ринок.
      Відкрив прес-конференцію начальник управління координації комерційної діяльності ЖО "Белресурси" Саклаков Сергій Іванович. Гостям та участникам прес-конференції були представлені заступник глави правління з комерційних питань ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" Ломовцев Валерій Вікторович і заступник глави правління з технічних питань Іванюк Володимир Павлович. Гостями конференції були представники будівельних комерційних та державних організацій, організацій ЖКГ, ЖРЕО, основні постачальники металопродукції. Заступник глави правління з технічних питань Іванюк В. П. детально розповів слухачам про продукцію заводу, особливостях та перевагах застосування як в житлово-господарском комплексі, так і на промислових підприємствах різних галузей. Обговорювалися і питання потенційного співробітництва белоруських підприємств і "Завода сантехнічних затотовок", умови майбутніх поставок та реалізації української продукції.
      Необхідно відмітити, що інтерес до української продукції на белоруському ринку досить високий, тому керівництво ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" буде робити все необідне для того, щоб прийти до взаємовигідного співробітництва по реалізації продукції на белоруському ринку.

  
  
              
     

Назад до списку новин
Про завод: Прайси: Контакти: Магазин: Карта сайту
Copyright © 2004
Приватне акціонерне товариство «Завод сантехнічних заготовок» Design by Fenix