Логотип
ВАТ «Завод сантехнічних заготовок»
Добавити у ізбранне Стартова сторінка: Про завод: Продукція: Постачальникам: Контакти: Акціонерам: Карта сайту


·Контакти

Адреса:Україна, 03062, м. Київ
вул. Екскаваторна, 24
Тел:+38 (044) 427-11-11
Тел:+38 (044) 501-06-78

Дистриб'ютор:
ТОВ "ЛКС-ПЛЮС"
Моб:+38 (050) 448-09-40
E-mail:tes2012@i.ua

· Задати питання і
розмістити замовлення

·Курси валют·Прогноз погоди
Новини   Версія для друку

Липень 2007 р.

      27 липня 2007 року в Сімферополі відбувся семінар-презентація продукції ВАТ "Завод сантехнічних заготовок", який організував партнер підприємства ПКП "Кримбудсервіс" (майбутній дилер заводу по південному регіону).
      Захід зібрав біля 30 чоловік - представників будівельних компаній, промислових підприємств та проектних організацій. Тема виступів доповідачів відображала як споживчі якості основних видів продукції ВАТ "Завод сантехнічних заготовок", так і маркетингових аспектів її просування на ринок.
      Слухачам була надана детальна інформація про корпоративні стандарти роботи підприємства, його місію і стратегію розвитку, географію постачання продукції, особливості окремих товарних груп (труб, теплообмінників, вентиляційних систем, металоконструкцій).
      За словами Валерія Ломовцева, заступника голови правління з комерційних питань: "Крим на сьогоднішній день активно будується, що створює підвищений попит на необхідні для будівництва компоненти інженерних мереж. Найбільшу зацікавленість викликали попередньоізольвані труби - можливості їх транспортування, монтажу, умови заказу та оплати, терміни поставки та умови співробітництва з офіційним ділером ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" в регіоні."
      За результатами проведення семінару керівництво ВАТ "Завод сантехнічних заготовок" прогнозує зростання кількості замовлень на продукцію підприємства від замовників даного регіону. Як зазначає Христина Акопян, керівник відділу маркетингу: "Як показує практика організації такого роду семінарів (а на протязі 2007 року ми вже збирали потенційних партнерів в Мінську, Хмельницькому та Чернігові), ринку потрібна об’єктивна інформація про складні товари промислового призначення, які випускає наше підприємство. Тому ми вважаємо своїм обов’язком дати споживачам зробити обміркований вибір".

  

Назад до списку новин
Про завод: Прайси: Контакти: Магазин: Карта сайту
Copyright © 2004
Приватне акціонерне товариство «Завод сантехнічних заготовок» Design by Fenix